TR EN
logo 1 şeffaf

Siz değerli iş ortaklarımız için değişimi bir adım önde tutarak, tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı ile hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz için değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış sonrası destek faaliyetlerini kalite anlayışı ile sürdürmeyi hedefliyoruz. Hedeflediğimiz bu yolda ürünlerimize sahip çıkarak satış sonrası müşteri memnuniyeti ile istikrarlı bir şekilde hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak aynı zamanda müşterileri, tedarikçileri, ülke yetkilileri ve çalışanlarıyla uzun vadeli ilişkiler sürdürme konusunda kararlıyız.

Müşterimize özel çözümler sunuyoruz.

Firmamız, mühendislik ve kaynaklı imalat gerektiren tüm sektörlerde faaliyet göstermektedir. Tüm ekipmanlarımız son teknolojiye sahiptir ve tüm personelimiz sertifikalıdır, bu sayede müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yeterlilik belgeleri ve sertifikalarımızı düzenli olarak güncellemekteyiz. Bu kapsamda, EN 1090, ISO EN 3834 ve DNV-GL welding workshop approval onay ve yeterlilik sertifikalarımızın yanı sıra ISO 9001, ISO 45001, ISO 27001 ve ISO 14001 kalite yönetim sertifikalarımız da mevcuttur.

Sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilerimize özel, uluslararası standartlara dayanan üretimler yapmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve veri gizliliği konularında yüksek standartları benimsiyoruz ve tüm süreçlerimizde bu standartları uyguluyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı ve hatta aşmayı hedefliyoruz.