TR EN

Kalite Yönetim Sertifikaları

ISO 9001:2015

ISO 9001kalite yönetim sistemi, kuruluşumuz hizmet ve performans yönetimi konusunda kalitemizi arttırmaya ve devamlılık sağlanmasına olanak sağlayan, dünyanın en bilinen yönetim sistemi

ISO 9001 ile kuruluşumuzun hem iç faaliyetlerinde hem de dışardaki operasyonlarında hataları azaltarak, performansın arttırır.

ISO 45001

ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, ilgili yasal mevzuatların ışığı altında, tüm üretim aşamasında tehlikeleri tanımlayıp, söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturup yönetiminde devamlılık sağlıyoruz.

ISO 45001 ile iş kazalarını ve meslek hastalıkları oranını minimize edip, iş gücü kaybını önlüyoruz.

Kuruluşumuz içinde iyi çalışma ortamı elde ederek personel memnuniyeti sağlıyoruz.

ISO 27001

ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemi, bilgi varlıklarını etkin bir şekilde koruyan , izinsiz ve yasa dışı yollardan erişilme olasılığını en aza indiren ,ilgili taraflara güven veren, yeterli ve orantılı güvenlik kontrollerini sağlayan yönetim sistemi

Günümüz dünyası dijital bilgi dünyası. Önemli veya gizli herhangi bir verinizin diğer 3. Sahışlar ve rakipleriniz eline geçmesi rahatsızlık verir. Biz böylesine önemli bir konuda yönetim sistemimiz ile bu konuda çok titiz davranıyoruz.

ISO 14001

ISO 14001 çevre yönetim sistemi, üretimlerimizde çevreye verebileceğimiz zararı en aza indirmek ve gelecekte daha yaşanılabilir bir ortam oluşturmak için uyduğumuz bir standarttır.

ISO 14001 sayesinde ulusal ve uluslar arası yasal yükümlülükler/standartlar çerçevesinde, kirliliği oluşmadan kaynağında önlemek mantığıyla, her türlü mevcut ve yeni ürünlerinde çevre faktörlerini kontrol altında tutmayı hedefliyoruz. Oluşabilmesi muhtemel olan tüm olumsuz çevresel etkenleri ortadan kaldırmak adına gerekli eğitim ve uygulamaları ile kontrol altına alılıyoruz. Atık miktarını minimize edip, enerji tüketimini en aza indirip verimlilik sağlıyoruz.

Kaynak Sertifikaları

Kaynak; endüstriyel ürünlerin imalatı için yaygın olarak kullanılan imalat yöntemidir. Kaynaklı birleştirme yöntemi ile basınçlı kaptan endüstriyel tesise, vinçten makineye kadar geniş bir yelpazede ürünler imal edilmektedir.

Kaynak, imalatın nihai ürün kalitesi üzerinde son derece önemli etkiye sahiptir.Biz bunun bilinci ile kaynak ve kaynakçı sertifikalandırmasına özen gösteriyoruz.

Ürün Sertifikaları

Ürünlerimiz, ABS, BV, DNV, GL, LR ve TL sertifikalarına sahiptir.