TR EN

 

Çelik Konstrüksiyon

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız ve yapılarınıza son teknoloji ürün ve uygulamalarımızla güven ve değer katacağımızdan eminiz

Hızla gelişen  ülkemizde, Yapı ve  Endüstri  sektörüne duyulan ihtiyaç her geçen   gün artmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik önceliğimiz.

 

Saha Tankları

Saha tanklarının tasarımı ve işletilmesinde, genellikle içinde bulunan akışkanın niteliğine bağlı olarak uygulanan birçok çevre düzenlemesi vardır. Hammadde A.Ş. saha tankları petrol endüstrisi, atık maddeler, su, kimyasallar ve diğer tehlikeli maddeler gibi materyalleri, sıkı sanayi standartlarını ve yönetmeliklerini yerine getirmek için üretir.
Mühendislik departmanımızın ve imalat personelimizin deneyimini kullanan HAMMADDE A.Ş., vizyonunuzu gerçeğe taşır. Saha tanklarında bir çok lokasyonda yaptığımız başarılı çalışmalar referansımız.

 

Boru Hatları

Doğalgaz ve petrol boru hatları, Yüksek Basınç, Ana İletim Hatları, Yüksek Basınç Branşman Hatları, PE Dağıtım ve Tüketici (Servis) Hatları, RS, RMS (Değişik Kapasite ve Tiplerde), Pig İstasyonları, Hat ve Branşman Vanaları, Basınç Kompresör İstasyonlar, hidroelektrik santralleri iletim hatları, şehirlerarası su hatları
Tüm boru hatlarında en büyük destekçiniz